Обережно! Амброзія!

Сльозотеча, постійне чхання, першіння у горлі – це лише декілька неприємних симптомів, які пов’язані з алергією на амброзію. Пилок цього бур’яну є найбільш агресивним алергеном у світі, період його цвітіння припадає на початок серпня і триває до середини вересня. На пилок амброзії реагують не лише алергіки, а й діти та ті, у кого занадто чутливі слизові оболонки.

Фонд соціального страхування не наділений повноваженнями щодо визначення належності до складу сім'ї померлого медичного працівника

Легалізація трудових правовідносин

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення та один з головних ресурсів розвитку конкурентоздатної економіки і злагоди в суспільстві.

БОТУЛІЗМ!!!

На жаль, в Дніпропетровській області цього року вже були зареєстровані випадки ботулізму. Обласний центр громадського здоров’я Дніпропетровської обласної ради нагадує, що ботулізм – це тяжке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини.

Фонд продовжує нараховувати суми витрат на медико-соціальні послуги та здійснить виплати після закінчення карантину або зняття обмежень