🌼🌼 Небайдужі серця

За ініціативи Новопокровської селищної ради, підтримки ГО " ОГ Світочі" та ГО "РОТАРІ КЛУБ "ДНІПРО НОВИЙ" в особі Ірини Одинцової в період з 22-29 грудня було сформовано та видано продуктові набори людям з інвалідностю I та II групи, дітям з інвалідностю та працівникам, які протягом року невтомно готували, консервували та випікали для наших захисників на передові позиції та шпиталі.Загалом було видано 210 наборів. Діти з інвалідністю та 2 багатодітні родини, в яких виховується 8 дітей, отримали подушки в кількості - 50шт.

🌼🌼Небайдужі серця

27.12.2023 за підтримки Новопокровської селищної ради, Служби у справах дітей Дніпровської РВА та  Дніпропетровської ОВА від фундації Олени Зеленської для ДБСТ " Недоступових" (с.Миропіль) в якому виховується 10 дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування отримано гуманітарну допомогу у вигляді двохярусних ліжок, 10 ортопедичних матрасів, постільна білизна, пральна машинка, холодильник, дрібна побутова техніка, посуд. В такий складний час  батьки- вихователі та діти отримали значну допомогу від держави, позитивні емоції та віру в дива. У єдності - наша сила!

Небайдужі серця

25 та 27 грудня голова громадської організації ГО « ОГ Світочі» Альбіна Сільчук  завітала до Новопокровського ліцею імені В.М. Сиволоба та закладу ЗСО «Криничанська гімназія».       Альбіна Олександрівна звернулася до діточок зі словами вдячності за їх небайдужі сердечка та підтримку наших захисників. З піднесеним настроєм усі відразу приступили виготовляти «запальнички», за допомогою яких військові можуть розпалювати буржуйки.Потім також розфасовували вітамінні чаї з липи, м'яти та смородини для наших захисників.       Учнями Нопокровського ліцею було виготовлено 250 пакетиків чаю та 760 парафінових дисків, а учнями Криничанської гімназії - 270 пакетиків чаю та 250 парафінових дисків.       Наприкінці зустрічі дітлахи написали листи нашим захисникаи зі словами подяки та побажаннями  скорішої Перемоги.    У єдності – наша сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Небайдужі серця

Завдяки об’єднаній ініціативі селищної ради та ГО «ОГ Світочі» з початку грудня стартувала Благодійна акція «Подаруй тепло воїну рідного дому» - важлива справа, яка показала, що кожен з нас може стати магістром добрих справ, зробивши свій маленький внесок для підтримки нашої свободи та незалежності – воїнів, котрі щоденно стикаються з викликами та небезпеками.

Небайдужі серця

За вікном зима і з кожним днем стає все холодніше. Особливо холодно в окопах на передовій. Наші «котики» мерзнуть. Зігріти наших захисників і не дати «генералові морозу» стати на бік ворога – сьогодні першочергова задача. Тисячі українців просто зараз виготовляють буржуйки, окопні свічки, розпалювачі з ватних дисків, в’яжуть і шиють теплі речі.

Життя громади 04-17.12.2023

6 грудня, у День Збройних Сил України, відбулося урочисте відкриття Алеї Пам’яті Героїв – земляків, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини у російсько – українській війні. Не забудемо, не пробачимо!

Небайдужі серця

У кожному куточку нашої країни небайдужі серця своїми діями та вчинками доводять, що справжній патріотизм — це не лише слова, але й безкорислива допомога. На власному досвіді, розуміючи важливість підтримки Оксана Козиренко - мама 6 дітей , 1 з яких - військовослужбовець, з Кіровоградщини показує, що навіть у складних умовах можна надавати допомогу, тим, хто готовий жертвувати своєю безпекою для нашого майбутнього.

Національна програма з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect, яка створена з ініціативи Президента України.