Розпочато голосування Громадського бюджету!

Розпочато голосування Громадського бюджету! Тепер лише від Вашого рішення залежить, які проєкти будуть реалізовані у Новопокровській громаді наступного року! Кожен житель громади може проголосувати за пропозиції на сайті https://budget.e-dem.ua/1225055400/projects у розділі нашої громади. Зробити це необхідно до 19 грудня  2021 року. Обирайте проєкти Громадського бюджету, не втрачайте нагоди зробити нашу громаду кращою. Будуємо разом успішну громаду. "У єдності - наша сила!"

Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади! Запрошуємо Вас взяти участь в відборі проєктів, які будуть реалізовані за кошти Громадского бюджету.   Проєкти подані на конкурс з різних територій громади. Ознайомтеся з ідеями, які пропонують до впровадження у 2022 році. Про відкриття  голосування буде повідомлено додатково. Будуємо разом успішну громаду."В єдності- наша сила!"

7 грудня  - День місцевого самоврядування в Україні!

7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні!

7 грудня  - День місцевого самоврядування в Україні!  Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, усіх, хто вболіває за долю держави та зацікавлений у розбудові  демократичного суспільства.   Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.  У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань місцевого та державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.  Я переконана, що завдяки злагодженій співпраці членів виконавчого комітету, депутатського корпусу, працівників місцевого самоврядування, підтримці та активній участі громадян в суспільно-політичному житті, нам вдається реалізувати багато перспективних планів та ініціатив. Бажаю всім, хто взяв на себе відповідальність працювати на благо людей, — здоров’я, добробуту, миру і злагоди, витримки і нових звершень у Вашій непростій роботі! З найщирішими побажаннями селищний голова Людмила Муркович.