В Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Працівники соціальної сфери — це люди, які присвятили своє життя добрій і благородній справі - роботі з людьми. Вітаємо Вас, шановні, зі святом! Сенс Вашої професії полягає в наданні повсякденної допомоги тим, хто її потребує. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з обмеженими можливостями, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, сім'ї учасників АТО, тимчасово переселених українських громадян, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Щодня на Ваші плечі лягають проблеми сотень людей, яким просто необхідна допомога і підтримка. Пенсії, допомоги та пільги, соціальна підтримка — все це знаходиться під Вашою опікою і захистом. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це Вам шана і повага в народі. Дякуємо усім Вам за працю, сповнену гуманізму, милосердя і тепла. Зичимо міцного здоров’я, родинного щастя і людської вдячності. З найщирішими побажаннями селищний голова  Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.