За ініціативи селищного голови Муркович Людмили Іванівни в рамках конкурсу "Село - наш спільний дім і жити нам у ньому" продовжуються упорядкування територій по старостинським округам громади. В Іверському старостинському окрузі впорядкували територію біля фельдшерського пункту с. Іверське  Жителі села щиро дякують за сприяння та допомогу старості Іверського старостинського округу Шадурській Т.Г. та підприємцеві Корнієнку С.М..

За сприяння селищного голови  Людмили Муркович розпочато роботи в с. Олександропіль зі створення "Алеї Пам'яті" на честь  загиблих у воєнні роки та померлих у мирний час учасників бойових дій,  учасників війни, які в усі часи виборювали  свободу і незалежність України. За спонсорської підтримки Олега Віцинського вже закуплено зелені насадження для алеї та розпочалася робота по впорядкуванню і підготовці території до висадки.

Анкета потреб молоді Дніпропетровської області

В період з 5 по 10 квітня на території Новопокровської селищної ради дорожні служби проводили  ямковий ремонт дороги С041726 «Дальне-Новопокровка» та О041701 “Солоне-Лошкарівка”, в результаті чого з’явилася можливість отримати матеріал для ремонту критичних ділянок доріг комунальної власності на території  громади. За ініціативи та сприяння селищного голови засипано ями на дорогах  смт  Новопокровка (вул.Поштова) та Олександропільському, Багатському, Іверському, Криничанському  старостинських округах.   Дякуємо підприємствам і підприємцям, які надали транспорт та підвозили матеріали, а саме:    - Благодатський О.В., Нагурний О.В., Матяж В.Л., Медведецький В.А., КСП «Дніпро» -  смт Новопокровка; - Проскура Ю.В.  Гарус А.В., Грабко В.І., Гайдар А.П., Залюбовський С.В., Охріменко В.І., Овчаренко Л.І.  - Криничанський старостинський округ (за рахунок коштів, зібраних  мешканцями Криничанського старостинського округу);  - Сащук С.О.  - Олександропільський старостинський округ (за рахунок фінансування Дехтярьовим Л.О.);  - СТОВ «Колос» та Кривуля О.П.  - Багатський старостинський округ;   - Карпенко В.В., Корнієнко С.М. Романко В.Г. - Іверський старостинський округ.