«КРАЇНА ГІДНОСТІ»

«КРАЇНА ГІДНОСТІ»   28.06.2023 року на території Новопокровської громади відбулась зустріч з залучення молоді - членів молодіжної ради, місцевої молоді та ВПО смт Новопокровка до діяльності  Ради ВПО в рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб».   В рамках цієї зустрічі розглядали такі питання, а саме: •    аналіз поточної ситуації щодо ВПО та постраждалого населення Новопокровської ТГ; •    висвітлювались проблеми молоді з числа внутрішньо переміщених осіб; •     вплив війни на молодь; •    обговорювали про  міжнародні стандарти участі молоді в прийнятті рішень. Механізми участі.

ПФУ ІНФОРМУЄ!!!

Пільговики можуть отримати невиплачені пільги

ТИ ЯК?

Для кого і для чого «Ти як? Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.