Дніпровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області інформує

Увага! Бюджетні дотації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300 були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених  у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України 16 серпня 2022 року № 918 (Порядок).

Порядком передбачено, шо отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, які мають від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) чи від п’яти до п’ятисот голів маточного поголів’я кіз таабо  овець, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Бюджетні кошти надаються отримувачам у вигляді:

• Спеціальної бюджетної дотації для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства, станом на дату подання заявки, у розмірі 7 000 гривень на одну корову;

• Спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголів’я кіз таабо  овець на кожну голову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства, станом на дату подання заявки, у розмірі 2 000 гривень на одну голову кіз таабо  овець.

• бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності - у розмірі 4000 гривень на 1 гектар;

• окремої бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності на територіях, визначених абзацом п’ятим пункту 5 цього Порядку, - у розмірі 8000 гривень на 1 гектар.

Заявка на отримання  бюджетних коштів подається програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру після оприлюднення у Державному аграрному секторі оголошення про початок прийому заявок з 01 травня по 30 червня поточного бюджетного періоду.

З повним текстом Змін до Порядку можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/300-2024-%D0%BF#Text

Дніпровське районне управління

Головного управління