Фото без опису

Дніпропетровськгаз: проведення ТО внутрішньобудинкових газових мереж – гарантія безпеки споживачів

 Фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК),  активно виконують критично важливу роботу для підтримки газорозподільної системи та безпеки мешканців регіону. Ми надаємо побутовим та комунальним споживачам послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Так, нещодавно керуюча компанія «Лідер-Комфорт» у м. Кам’янське уклала договір з АТ «Дніпропетровськгаз» на проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у понад 60 багатоповерхових будинках. Адже перед опалювальним сезоном проведення ТО - завдання №1 для всіх! 

 «Наша керуюча компанія звернулася до АТ «Дніпропетровськгаз» задля виконання технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у  багатоповерхових будинках, які ми обслуговуємо. Ми вдячні спеціалістам за професійне виконання своєї роботи та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з газорозподільною компанією», - розповідає Сергій Лисий, директор керуючої компанії «Лідер-Комфорт»

 Згідно з законодавством, відповідальний за стан внутрішньобудинкових газових мереж балансоутримувач (власник). Саме тому керуючі компанії на Дніпропетровщині, дбаючи про мешканців, обирають та співпрацюють з Дніпропетровськгазом. 

«Досвідчені спеціалісти газорозподільної компанії мають усі дозвільні документи та сучасне, високоточне обладнання для проведення цих робіт. Вони перевіряють мережі на можливі витоків газу, усувають витоки на муфтових з’єднаннях, проводять контроль щільності з’єднань газопроводів, перевіряють працездатність та змащують запірні пристрої, встановлені на газопроводах. Важливо, щоб кожен розумів - від вчасного обстеження напряму залежить безпека споживачів», - коментує Валерій Спірідонов, провідний інженер відділу технічного обслуговування Кам'янського відділення АТ «Дніпропетровськгаз».

 Для консультацій або укладання договору щодо проведення ТО звертайтесь до найближчого 104.ua клієнтського простору або відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз».

 Дніпропетровськгаз піклується про своїх клієнтів!