Селищний голова Людмила Муркович затвердила календарний план

реалізації громадського бюджету, відповідно до якого:

• Від 29 листопада по 07 грудня 2021 року громадяни, яким виповнилося 14 років, можуть подати свої проекти на конкурс.
  • 08 грудня 2021 року до 17.00. проекти будуть розглянуті Координаційною радою та виставлені на сайті громади для загального доступу.
  • З 17.00. 08 грудня розпочнеться голосування, яке триватиме по 18 грудня 2021 року.
  • До 20 грудня буде підведено підсумки голосування та оприлюднено результати.
  • Реалізація проектів-переможців відбуватиметься протягом 2022 року.
  • Пунктами супроводу та голосування за проекти громадського бюджету є:
    • Територіальний підрозділ ЦНАП - смт Новопокровка
    • Віддалене робоче місце ЦНАП Іверського старостинського округу  - с.Іверське
    • Віддалене робоче місце ЦНАП Олександропільського старостинського округу  - с.Олександропіль
    • Віддалене робоче місце ЦНАП Багатського старостинського округу  - с.Багате
    • Віддалене робоче місце ЦНАП Криничанського старостинського округу  - с.Кринички
    • Віддалене робоче місце ЦНАП Павлівського старостинського округу  - с.Павлівка
  • У 2022 році на проекти громадського бюджету виділено 300 тис. грн.
  • Розподіл проектів за місцями:
    • І місце – максимальна вартість проекту становить 150 000,00 грн.;
    • ІІ місце – максимальна вартість проекту становить 100 000,00 грн.;
    • ІІІ місце – максимальна вартість проекту становить 50 000,00 грн..
  • Співфінансування від авторів проектів, громадських та благодійних організацій, небайдужих мешканців Новопокровської селищної територіальної громади та інших членів громади - не менше 30% від вартості проекту.

Запрошуємо усіх бажаючих громадян взяти участь в конкурсі проектів!

Проект необхідно подати в електронному вигляді до 24.00. 07 грудня 2021 року, та в друкованому вигляді з усіма необхідними документами до 12.00. 08 грудня 2021 року.   Зразок форми можна скачати тут.

Докладну інформацію щодо подачі проекту можна отримати за телефоном: 0680108876, або надіславши листа на адресу: novopokrovka.rada@ukr.net.