Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади, українці! Сьогодні, 14 березня, ми відзначаємо День добровольця.

Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади, українці! Ось вже довгих 8 років триває російсько-українська війна, а останні 20 днів наша країна потерпає від жахливих бойових дій російських терористичних військ.   Сьогодні, 14 березня,  ми відзначаємо День добровольця. Ми вшановуємо  кожну родину, кожен дім, всіх тих, хто прийшов до військомату, територіальної оборони, добробатів, волонтерських центрів. Ми схиляємо голови в скорботі перед загиблими за  час війни.  Дякуємо усім тим, хто відстоював і відстоює нашу незалежність, наші права на життя і свободу. Вклоняємося тим, хто зараз захищає рідну землю від російських окупантів,   тим, хто взяв до рук зброю, і проходить пекло найтяжчих боїв, тим, хто воює в теробороні, хто чергує на блок-постах без відпочинку, аби нога ворога не ступила ближче. Любі наші добровольці, наші мужні хлопці та дівчата! Ми Вами пишаємося та маємо за честь стояти в єдиному строю з Вами! Ви є Україна! А усі разом ми -  непереможна нація та майбутнє нашої держави!  ?СЛАВА УКРАЇНІ! З повагою селищний голова, виконавчий комітет та депутати Новопокровської селищної ради.