🔹Навчаємося для ефективної комунікації в громаді!

✍️Представники від Новопокровської селищної ради розпочали навчання за програмою зі стратегічних комунікацій для територіальних громад «Комунікуємо для України» від Школа журналістики та комунікацій УКУ , що триватиме впродовж серпня-листопада 2024 року.

🔹Метою участі  в навчальній програмі є підготовка ефективних комунікаційних кампаній, спрямованих на підвищення довіри громади, розвиток навичок створення бренду громади та управління медіавідносинами для відновлення громади, розробка комунікаційної стратегії.

👩‍💼До першої тренінгової сесії організатори залучили висококваліфікованих фахівців у сферах комунікації, відбудови, створення стратегій для громад, лідерства та управління.
🤝Дякуємо організаторам навчання за можливість отримати цінний досвід та корисні знання!

У єдності -наша сила!

Разом до Перемоги!