Сьогодні, 1 вересня минає перша річниця загибелі Героя України, одного з її найкращих синів, воїна Дручка Миколи Євгенійовича, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину. Микола був справжнім сином свого краю — відданим, чесним, завжди готовим прийти на допомогу. Всі хто знав і пам'ятає Миколу Євгенійовича згадують його добрим словом і тихою молитвою.
Це був сильний, відважний та мужній боєць, який до останнього свого життєвого подиху боровся за свободу, за мир, за вільну Україну, не залишившись непоміченим, був нагороджений відзнакою Президента України за участь у антитерористичній операції, медаллю «За поранення», відзнакою «Ветеран війни», та отримав подяку «За сумлінне виконання службових обов’язків».
Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті.

Схилімo гoлoви! Світлий спoмин прo нашого земляка, мужньoгo oбoрoнця укрaїнської землі, відважного лицаря неба, нaзaвжди зaлишиться у нaших серцях!
Вічний спочинок та світла пам'ять Герою! Низький уклін рідним та близьким воїна