Що таке довідки ОК-5 та ОК-7 та як їх отримати на вебпорталі Пенсійного фонду України?

Фото без описуФото без опису

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області надає інформацію щодо довідок ОК-5 та ОК-7 та порядок їх отримання на вебпорталі ПФУ.

☝️  Довідка ОК-5 містить дані щодо суми заробітку для обчислення пенсії, визначення страхового стажу, сплати страхових внесків. На підставі цієї довідки застрахована особа отримує інформацію щодо набутого страхового стажу та заробітної плати, яка буде врахована при призначенні пенсії. Звертаємо увагу, що ОК-5 формується за будь-який період, починаючи з 2000 року.

☝️  Довідка ОК-7 містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок, та страховий стаж за період із 2011 року. Зазвичай, довідку ОК-7 використовують для визначення страхового стажу для розрахунку сум лікарняних, нарахування допомоги по безробіттю тощо.

Начальник відділу

обслуговування громадян №6