Шановні мешканці

Новопокровської територіальної громади!

Шановні  Небайдужі серця!

Напередодні Різдвяних і Новорічних  свят Новопокровська селищна рада та ГО «Об’єднання громадян «Світочі»

запрошують усіх бажаючих взяти участь в циклі Різдвяних подій та зустрічей «З вірою в Перемогу та Різдвяне диво»,

що проводяться в рамках фестивалю «UnityFest (фестиваль єднання) – від минулого до сьогодення».

Під час Різдвяних подій та зустрічей Ви зможете взяти участь в  благодійних заходах:

Різдвяні вітання дітям громади «З вірою в диво».

Різдвяний благодійний ярмарок «З вірою в Перемогу»  - благодійні ярмарки для дітей та дорослих,  під час яких можна буде реалізувати власну продукцію (випічка, молочка, мед, вироби та ін.) та  будуть зібрані кошти на потреби наших захисників-односельців.

Різдвяний  благодійний аукціон «Янголи миру для захисників»:

• номінація «Поштова марка для воїна ЗСУ» (малюнки, картини);

• номінація «Різдвяна прикраса» (новорічні та різдвяні іграшки, прикраси та ін.);

• номінація «Різдвяна страва Перемоги» (страва від класу, родини).

Різдвяний кошик «Подаруй тепло воїну» - готові посилки для захисників, теплі речі, продукти тривалого зберігання, кава, печиво, цигарки та ін.

Різдвяний кошик «З вірою в диво» - готові посилки мешканцям деокупованих територій, продукти тривалого зберігання, теплий одяг, іграшки для дітей та ін.

Усі заходи відбудуться в приміщеннях шкіл, крім Ганно-Мусіївки (в клубі) за графіком:

вівторок 20 грудня:  9.00. – с.Ганно-Мусіївка,  10.30. –  с.Іверське, 12.00 – с.Миропіль.

середа 21 грудня: 9.30. – с.Олександропіль,  9.30. – с.Петриківка,  11.30 – с.Кринички.

четвер 22 грудня: 9.00. – с.Павлівка, 9.00. – с.Багате, 11.00 – смт Новопокровка.

Запрошуємо також  долучитися до постійно діючих акцій:

«Смак домашнього тепла»  - збір та відправка посилок  з домашньою випічкою нашим захисникам.

«З вірою в диво» - збір та відправка посилок на деокуповані території

«Подаруй тепло воїну»  - збір коштів на закупівлю теплого одягу,  амуніції та інших необхідних речей для захисників  через рахунок  Го «ОГ «Світочі» (ЄДРПОУ  37799011): UA043052990000026000060734063

Контактні телефони для отримання інформації: 0680108876 (заступник селищного голови Гарус Людмила Миколаївна), 0967906392 (Голова ГО ОГ «Світочі» Сільчук Альбіна Олександрівна), 0682822103 (начальник відділу освіти Хаджиєва Марина Миколаївна), 0971654143  (начальник відділу культури Ефендієва Еліна Ефендіївна), а також до та старост відповідних територій.

Долучаймося!    Разом до Перемоги!    У єдності – наша сила!

З повагою селищний голова, виконавчий комітет Новопокровської селищної ради, голова Го «ОГ «Світочі»