Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади!

Поки наші захисники роблять все можливе задля нашої безпеки на фронті, найменше, що ми можемо зробити, щоб не марнувати їхні старання — подбати про своє здоров?я. На жаль, COVID-19 нікуди не зник, і сам факт війни у нашій країні його не переміг. Наразі спостерігається сезонний рівень підвищення захворюваності.

Як захистити себе від COVID-19:

1. Не забувайте про своєчасну вакцинацію — це найпростіший спосіб убезпечити себе від тяжкої форми перебігу хвороби (перелік пунктів та центрів вакцинації за посиланням: https://bit.ly/vaccinationpoints ).
  2. Використовуйте маски, особливо в місцях масового скупчення людей.
  3. Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям. Важливим є повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
  4.  У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.
  5. Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд, або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%
  6. Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ. З тими, хто має симптоми застуди мінімальна дистанція — 1,5 метра.
  7. Уникайте дотиків до свого обличчя. Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота.
  8. Термічно обробляйте продукти. Не їжте сире м'ясо, м'ясні субпродукти та яйця.

Будьте здорові та не наражайте себе і своїх рідних на небезпеку.

З повагою селищний голова та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.