І знову чорна звістка розлетілася Новопокровською громадою… Загинув Морозов Віталій Іванович - наш земляк, який народився і мешкав у селі Ганно-Мусіївка Іверського старостинського округу, наш Герой, Захисник,  відважний син Української землі.

Віталій одним з перших пішов боронити  Батьківщину і робив це відважно та самовіддано.   Справжній патріот України, незламний Воїн  Світла, котрий боронив  свободу і незалежність України і віддав за нас з вами найцінніше – власне життя.  Наш Віталій став Янголом-охоронцем і в числі Небесного війська допомагає боронити нашу землю!

Від імені селищного голови, депутатів, виконавчого комітету Новопокровської селищної ради та від імені усіх жителів громади висловлюємо щирі та глибокі співчуття батькові, брату, близьким та рідним загиблого Захисника України.  Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову перед мужністю Воїна у скорботі.  Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях.
Вічні слава, пам'ять і шана Герою!

Спочивай з миром, наш земляче, наш Герою!

Не забудемо! Не пробачимо!