26 листопада Новопокровська селищна рада затвердила Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Новопокровської селищної територіальної громади, який запрацює в громаді вже з 2022 року.

Відтепер частина коштів селищного бюджету спрямовуватиметься на реалізацію ідей, які запропонують самі жителі, та які дістануть найбільшої підтримки під час голосування. Загалом заплановано витратити на проєкти-переможці 300 тисяч гривень.

Проекти мають бути спрямовані на одну з перерахованих сфер: благоустрій, освіта, охорона здоров’я, культура.

Докладніше про вимоги до проектів можна прочитати у Положенні про громадський бюджет.

Докладну інформацію можна отримати за телефоном: 0680108876, або надіславши листа на адресу: novopokrovka.rada@ukr.net