Шановні жителі Новопокровської територіальної громади!

Запрошуємо вас взяти участь в заходах з благоустрою території громади та повідомляємо, що з 01 квітня 2021 року на території громади проводиться конкурс «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» по упорядкуванню наших населених пунктів.

Оголошуються номінації:

• «Кращий населений пункт»
  • «Краща упорядкована вулиця»
  • «Двір зразкового порядку»
  • «Краща упорядкована установа/організація»
  • «Краща паркова зона»
  • «Краща упорядкована безгосподарська будівля»

Під час проведення конкурсу, у разі наявності, буде визначено самий занедбаний двір громади.

Згідно рішення виконкому селищної ради від 15.03.2021 року оргкомітетом та журі конкурсу «Село - наш спільний дім і жити нам у ньому» будуть підведені підсумки та оголошені результати.

При цьому звертаємо вашу увагу на статтю 152 КУпАП - порушення правил благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу у розмірі до 1360 грн. та статтю 154 КУпАП - порушення правил тримання собак тягне за собою накладання штрафу у розмірі до 119 грн.. Наголошуємо, що офіцер громади та уповноважені особи мають право складати протокол.

З повагою, виконавчий комітет та депутати Новопокровської селищної ради.