Новопокровська громада

Дніпропетровська область, Солонянський район

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Виконком Новопокровської селищної ради, відповідно до вимог Постанови КМУ від 15.02.02р. №169, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головний бухгалтер фінансово-економічного відділу.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: повна вища освіта  відповідного напрямку відповідного профспрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ; стаж роботи на відповідних посадах не менше 2-х років; навички користування ПЕОМ відповідно до посадових вимог.

Додаткова інформація за тел.:(05669)94149, 94278 за адресою: смт. Новопокровка, вул. Миру, 11.

Термін прийняття документів на конкурс протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

Подання документів на конкурс за адресою: смт. Новопокровка, вул. Миру, 11. тел.: 94210, 94278.

Оголошення опубліковане в газеті "Вперед" від 19.05.2018 року № 20 (9159)

Останній термін подачі документів: 15.06.2018