В ОХОРОННИХ ЗОНАХ ПЛ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОНУВАТИ БУДЬ-ЯКІ ДІЇ, ЩО МОЖУТЬ ПОРУШИТИ НОРМАЛЬНУ РОБОТУ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ, СПРИЧИНИТИ ЇХНІ ПОШКОДЖЕННЯ АБО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ

З метою підвищення надійності роботи електричних мереж, недопущення технологічних порушень у роботі устаткування підстанцій в умовах високих температур зовнішнього повітря та магістральних повітряних ліній через низові пожежі у 2022 році, з урахуванням обмежень, що виникли на територіях Української Держави у період дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», нагадуємо що, згідно з вимогами «Правил охорони електричних мереж», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 № 209 (далі - Правила), та Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», в охоронних зонах ПЛ забороняється виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їхні пошкодження або нещасні випадки.

Шановні мешканці Новопокровської територіальної громади! Конституція - це Основний Закон держави, що проголошує його незалежність. З того моменту, як перша Конституція України набула чинності, ми почали будувати нову, незалежну державу.  Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства. Демократичний розвиток ніколи не ув легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наше покоління та наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою. Саме це відстоюють сьогодні  найкращі сини та доньки України. Нехай же полум'я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє. І ми збережемо наш Закон заради безтурботного і спокійного життя кожного українця! Зі святом нас, українці, з Днем Конституції. Слава Вам! Слава ЗСУ! Слава Україні! З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.