Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.

Бізнес-діалог «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ» 24 січня в Новопокровській територіальній громаді відбувся бізнес-діалог «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ»

Бізнес-діалог «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ» 24 січня  в  Новопокровській територіальній громаді відбувся бізнес-діалог «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ», під час якого  зустрілися місцеві керівники приватних підприємств, сільськогосподарських фермерських господарств, приватні підприємці, одноосібники, депутати, члени виконавчого комітету Новопокровської селищної ради.   Вступною частиною до заходу було вітання селищного голови Людмили Муркович  з Днем Соборності України та вшанування героїв-земляків, які загинули за свободу і незалежність нашої держави, з покладанням квітів до братської могили,  меморіальних дошок та на могили загиблих.   В ході зустрічі селищний голова познайомила присутніх з основними напрямками розвитку громади і найголовнішими досягненнями за 2021 рік, та наголосила на важливості тісної співпраці між владою, бізнесом і мешканцями громади.  Під час «круглого столу» агровиробники і фізичні особи-підприємці обговорили з  начальником Солонянської Державної податкової інспекції Людмилою Бик питання застосування ПРРО та РРО ФОП платниками ЄП 2-4 групи, зміни в оподаткуванні громадян, та питання декларування доходів. Розглянули також ключові питання щодо місцевих податків та зборів на 2022 рік, з якими познайомила начальник фінансового відділу   Христина Сирота. Під час обговорення керівник ФСГ «КОЛОС» Олександр Бєлих наголосив на важливості участі кожного мешканця громади в її розвитку та закликав сплачувати усі податки.  Заступник селищного голови з гуманітарних питань Людмила Гарус провела обговорення Стратегічного плану розвитку Новопокровської територіальної громади на 2017-2027 роки, а начальник відділу культури  Еліна Ефендієва познайомила з планом культурно-масових заходів в громаді на 2022 рік. Під час діалогу було організовано трансляцію в Zооm, тож усі, хто не мав можливості відвідати захід, мали змогу стати її онлайн-учасником.  За підсумками зустрічі селищний голова Людмила Муркович наголосила, що Новопокровська територіальна громада – сучасна громада з високим потенціалом економічного, культурного і  духовного розвитку  та ініціювала створення   Ради аграріїв та Ради підприємців громади, з чим погодилися усі присутні.  Запрошуємо усіх бажаючих переглянути матеріали заходу та долучитися до обговорення Стратегічного плану розвитку Новопокровської територіальної громади на 2017-2027 роки.

Електронні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України

Електронні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що удосконалення системи обслуговування відвідувачів, це одне з  головних завдань, яке ставить перед собою Пенсійний фонд України.

13 січня у віддаленому робочому місці Центру надання адміністративних послуг Новопокровської ТГ, Багатський СО, молодій мамі Бухмілер Ірині вручено свідоцтво про народження дитини.

13 січня у віддаленому робочому місці Центру надання адміністративних послуг Новопокровської ТГ, Багатський СО,   молодій мамі Бухмілер Ірині вручено свідоцтво про народження дитини. Завдяки впровадженню комплексної послуги «єМалятко» (електрона державна реєстрація новонароджених) стало можливим як для мешканців центру громади так і всіх старостинських округів оформляти свідоцтва про народження не виїжджаючи за межі старстинського округу. Тож вітаємо нашу громаду з новою послугою, а родину з новонародженим - хай росте здоровим і щасливим на радість і втіху батькам!

20 січня у приміщенні селищноі ради відбулося засідання ініціативноі групи по створенню організаціі для ветеранів і людей поважного віку.  На зібранні було підбито підсумки за попередній рік. Селищний голова Людмила Іванівна Муркович презентувала план роботи громади на 2022 рік, наголосивши, що люди саме цієі віковоі категоріі - досвідчені, мудрі, за плечима яких чималі трудові здобутки,- це надійна опора для успішного поступу громади.  Приємним подарунком для учасників зустрічі стали подяки і ківти від селищноі ради.  Було визначено голів організаціі ветеранів по старостинських округах: Іверський СО - Оксамитна Людмила Іванівна, Олександропільський СО - Дегтярьова Наталія Володимирівна, Криничанський СО - Яковенко Наталія Миколаівна, Багатський СО - Цимбал Наталія Гаврилівна, центр громади представляє Чернявська Алла Вікторівна.  Одним із пріоритетів у роботі була визначена співпраця з Молодіжною радою. Адже єдність креативу молоді і досвіду старшого покоління - це наша сила, запорука успіху.  Завершилася зустріч невеличким музичним вітанням від відділу культури та невимушеним спілкуванням за столом з чаєм та солодощами.