!!! О Г О Л О Ш Е Н Н Я !!!

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2», протоколу від 15 жовтня 2021 року № 38 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Дніпропетровської області встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки.   З 28 жовтня 2021 року Новопокровською селищною радою обмежується прийом громадян.   Надання консультацій, роз’яснень та послуг громадянам буде відбуватися:  через територіальний підрозділ та віддалені робочі місця відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Новопокровської селищної ради;  через чергового працівника на пропускному пункті, який знаходиться на вході адміністративної будівлі Новопокровської селищної ради;  через листування з відповідними відділами виконавчого комітету та виконавчими органами Новопокровської селищної ради, за електронною адресою novopokrovka.rada@ukr.net;    Обмежено очікування у приміщенні адміністративної будівлі. ?? За загальним правилом, очікування має бути на вулиці, з дистанцією не менше 1 метра один від одного. Можливо, дозволити перебування окремих категорій громадян у приміщенні адміністративної будівлі у мінімальній кількості.  Заборонено перебування у приміщенні без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.  Обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у відвідувача негативного ПЛР-тесту або зеленого COVID-сертифікату.

28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату - звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Перш за все – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

14 жовтня відбулось урочисте святкування Дня селища Новопокровка

14 жовтня  відбулось урочисте святкування Дня селища Новопокровка. В цей день ми відзначаємо День захисників та захисниць України,  тому на свято були запрошені всі учасники бойових дій нашої громади. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Із теплими словами до мешканців та гостей смт Новопокровка звернулася селищний голова Людмила МУРКОВИЧ. Вітаючи зі святом, Людмила Іванівна, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажала усім міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях, процвітання, стабільності, а Новопокровці бути вічно квітучим і красивим селищем. На свято завітав голова Дніпровської районної ради Максим ЛЕЩЕНКО, з  побажаннями селищу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. Окрім концерту гості та жителі смт Новопокровка могли пригоститися козацькою кашею та зігрітися теплим глінтвейном. Працювали дитячі атракціони: гірки, батути та продавали солодку вату.  Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою та яскравим феєрверком. Свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці смт Новопокровка вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Це вкотре стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного селища.