Дорогі друзі!

24 серпня Україна відзначає 30-у річницю незалежності. Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Проголошення незалежної держави є закономірним результатом нашого історичного розвитку та спільною перемогою багатьох поколінь українців!

Як швидко і зручно оформити пенсію онлайн?

Як швидко і зручно   оформити пенсію онлайн? Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що у червні минулого року Пенсійним фондом України було розпочато впровадження системи «Автоматичне призначення пенсій». Особливістю даного сервісу є те, що пенсія призначається без особистого звернення до територіального органу Пенсійного фонду.