Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

Як відбувається створення та оплата е-лікарняних? Щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично! А необґрунтоване нарахування допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України, відійде у минуле, адже впровадження е-лікарняних:

Збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади взяла участь у чемпіонаті району з футболу

30 травня збірна футбольна команда Новопокровської територіальної громади взяла участь у чемпіонаті району з футболу. Результати: «Дніпро» (Башмачка) – «Старт» (Новопокровка) 2-0. 6 червня відбулась наступна гра чемпіонату між командами «Старт» та «Торпедо» (Святовасилівка) в якій наша збірна отримала перемогу з рахунком 8:1. Вітаємо команду з перемогою. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Л.І., директорові Новопокровської ЗЗСО Козакову В. О. та за спонсорську допомогу сім’ї Благодацьких.

Футбольна команда Новопокровської громади взяла участь у 2 турі  по міні-футболу серед громад та виборола перемогу

28 травня  футбольна команда Новопокровської громади взяла участь у 2 турі  по міні-футболу серед громад та виборола перемогу у збірних команд Миколаївської ТГ з рахунком  10:5 та Святовасилівської ТГ з рахунком 12:6. 4 червня у 1/4 фіналі з міні-футболу наша збірна перемогла команду Сурськолитовської ТГ з рахунком 5:1. Вітаємо команду з перемогами. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Людмилі Іванівні та за спонсорську допомогу директору Криничанського ЗЗСО Шмигельському А. С.