30.03.21 за сприяння селищного голови стартував І етап  місцевих змагань у комплексній спартакіаді на звання "Краще спортивне село Дніпропетровщини  2021 року" за програмою ОССІ, присвяченої 30-й річниці Незалежності України.  В цей день  відбулись відбіркові змагання   з гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу, шашок і шахів серед команд старостинських округів Новопокровської громади.

25.03.21 селищним головою проведено чергову апаратну нараду зі старостами та адміністраторами віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Новопокровської територіальної громади. В ході заходу було обговорено питання благоустрою території громади та питання щодо проведення конкурсу "Село-наш спільний дім і жити нам у ньому". Було зосереджено увагу на наданні спеціалістами віддалених робочих місць адміністративних послуг по старостинських округах. Також під час наради присутні обговорили особливості проведення на території громади громадських обговорень та план спортивних і культурних заходів.

25 березня за участю селищного голови  відбулася робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти та їх заступниками з господарської  частини. Серед пріоритетних питань, розглянутих під час наради -  питання запобігання поширенню на її території гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CоV-2, питання стану будівель закладів освіти та процесів їх обслуговування, питання  благоустрою територій закладів та централізованого збору твердих побутових відходів. Під час наради було також розглянуто робочі питання щодо діяльності закладів освіти громади (замовлення документів про освіту,  ліцензування, робота зі статутами, вибір підручників, затвердження меню, охорона праці).

За клопотанням селищного голови 25 березня  Новопокровська територіальна громада отримала два автомобіля швидкої допомоги

За клопотанням селищного голови 25 березня  Новопокровська територіальна громада отримала  від комунального підприємства "Комунгоспсервіс" Дніпропетровської обласної ради"  два автомобіля швидкої допомоги для потреб громади – автомобіль Газ ‎32213 1999 р. випуску і автомобіль Газ ‎32214  2001 р. випуску.   Один з цих автомобілів Новопокровска селищна рада передає в оренду  підрозділу швидкої  допомоги КП «ОЦЕМД та МК» ДОР, що базується в смт Новопокровка, інший  буде використано для внутрішніх потреб громади.

За підтримки селищного голови Муркович Людмили Іванівни 25 березня було проведено тренінг для молоді громади на тему "Знай свої трудові права"

За підтримки селищного голови Муркович Людмили Іванівни 25 березня в рамках проекту «Правопросвіта для молоді - знай свої трудові права», який реалізується ГО «Асоціація Громадських Радників України» за підтримки МФ «Відродження», заступником селищного голови Рєзніком Д. О. було проведено тренінг для молоді громади на тему "Знай свої трудові права". Питання правової обізнаності молоді громади, особливо випускників закладів освіти, є досить актуальним та важливим.  В ході тренінгу учні дізналися, що таке право на працю, де шукати роботу та як перевірити роботодавця на «доброчесність», вік трудової діяльності, які існують обмеження неповнолітніх, куди звертатись в разі якщо дискримінували на роботі, відмінності рекрутингових агенцій та агенції з працевлаштування, різницю між трудовим  та цивільно-правовим договором  а також попрактикувалися складати резюме під конкретну вакансію.  Під час тренінгу було дотримано усіх карантинних заходів і обмежень.  Дякуємо за підтримку та сприяння в організації заходу селищному голові Муркович Л.І., начальнику відділу освіти Хаджиєвій М. М., директорам Новопокровського ЗЗСО (Козаков  В. О.) Олександропільського НВК (Захарченко В.І.), Багатської СЗШ (Алькема Н.Я.), педагогам Дегтярьову С.О. і Карнаух В.І., старості Багатського старостинського округу Бєлиху В. Б..

Правління Фонду скоротило перелік документів для отримання страхових виплат потерпілими

25 лютого, під головуванням першого заступника Міністра соціальної політики, голови правління ФССУ Євгена Котика пройшло чергове засідання правління Фонду соціального страхування України.

Лікарняні і декретні фінансують Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні

Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні та декретні у повному обсязі. Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.