Новопокровська громада

Дніпропетровська область, Солонянський район

ПОВІДОМЛЕННЯ Новопокровської селищної ради Про затвердження нової редакції Регламенту Відділ – Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новопокровської селищної ради

Дата: 18.10.2018 08:34

про оприлюднення проекту рішення

Новопокровської селищної ради

Про затвердження нової редакції Регламенту

Відділ – Центру надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Новопокровської селищної ради

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення селищної ради «Про затвердження нової редакції Регламенту

Відділ- Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новопокровської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект регуляторного акта підготовлено для встановлення чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів Відділу- Центру надання адміністративних послуг та суб’єктів надання адміністративних послуг з метою забезпечення ефективного функціонування Відділу як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.

Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження Примірного регламенту Відділу надання адміністративних послуг (із змінами), з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (із змінами)».

Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради, вул. Миру, 11, смт. Новопокровка, Солонянський  район, Дніпропетровська область, 52441;

e-mail: novopokrovka.rada@ukr.net

Повна редакція зазначеного проекту рішення та аналіз його  регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Новопокровської селищної ради з 17.10.2018.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом   __30__ календарних днів з дня оприлюднення (з _16.10.2018__ по 16.11.2018) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

З повним текстом проекту рішення Новопокровської селищної ради  можна ознайомитись щоденно з 08:00 по 17:00 за адресою Дніпропетровська область, Солонянський район, селище Новопокровка, вулиця Миру, 11, індекс 52441 .

Селищний голова                                                 Скиба О.М.