Новопокровська громада

Дніпропетровська область, Солонянський район

Голова громади

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА – Скиба Олександр Миколайович

Скиба Олександр Миколайович народився 26.11.1956 року в м. Горлівка Донецької області .

1964-1974 р.р. – навчання в середній школі м. Горлівка.

1974-1979 р.р.- навчання в Донецькому політехнічному інституті за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», кваліфікація – інженер-механік.

Трудову діяльність розпочав в 1979 році  па посаді механіка автогаража  в Чернявщанському відділенні «Сільгосптехніка» (Павлоградський район). Потім по наказу обласного управління «Сільгосптехніка» в березні 1980 року був переведений в Солонянське районне відділення «Сільгосптехніка» на посаду інженера АТП. З 1982 року почав працювати в колгоспі «Дружба» Солонянського району на посаді завідуючого автогаража в с. Павлівка. По наказу Солонянського районного управління сільського господарства в квітні 1983 року був переведений на посаду головного інженера в Солонянське районне відділення «Сільгоспхімія» в с. Єлізарово.

З 1984 по 1986 рік працював головним інженером колгоспу «Дружба» в с. Павлівка.

В жовтні 1986 року обраний головою Виконавчого комітету Павлівської сільської ради.

З 1998 року обраний Павлівським сільським головою.

В жовтні 2015 року після об’єднання Новопокровської селищної, Павлівської та Мопрівської сільських рад обрано на посаду селищного голови Новопокровської об’єднаної громади.

Одружений, має двох доньок.