Голова громади

МУРКОВИЧ ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

• Народилась 16 жовтня 1969 року в с. Дружелюбівка, Солонянського району, Дніпропетровської області.
  • Освіта –  повна вища‚ Дніпропетровський державний університет 1988-1994 р,  ДРІДУ НАДУ  При Президентові України 2005-2008 р., ДРІДУ НАДУ  При Президентові України  2009-2015 р. (здобувала науковий ступінь).
  •  Спеціальність за освітою, кваліфікація 1988-1994 р – історія, кваліфікація – історик, викладач історії і суспільствознавства;  2005-2008 р. –державне управління, кваліфікація – магістр державного управління;  2015 р. –захистила дисертацію за спеціальністю – місцеве самоврядування, 2015р. - має науковий ступінь, вчене звання  Кандидат наук з державного управління.

Державні нагороди, почесні звання

Державні нагороди:

• 1998 р. - Присвоєно звання Солонянського районного відділу освіти «Педагог організатор – методист».
  • 2009 р. - Диплом за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та здійснення української державності.
  • 2011 р. - Ювілейна медаль Дніпропетровської обласної ради "Двадцять років Незалежності України"
  • 2011 р. Указ Президента України № 822/2011 від 19.08.2011 р. Відзнака до 25 річниці дня незалежності України.

Звання:

2013 р. - Відзнака Дніпропетровської обласної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради  За багаторічну сумлінну самовіддану співпрацю, високий професіоналізм, вагомі досягнення в трудовій діяльності на благо Дніпропетровщини "Краща жінка Придніпров’я».

Обласні нагороди:

• 2003 р. – Подяка голови Дніпропетровської обласної ради.
  • 2007 р. Диплом голови Дніпропетровської обласної ради «Кращий сільський голова»
  • 2007, 2009-2010 р. - Дипломом переможців обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування
  • 2010 р. - Диплом голови Дніпропетровської обласної ради переможців обласного конкурсу посадових осіб місцевого самоврядування.
  • 2011 р. - Грамота голови Дніпропетровської обласної ради «За  вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування».
  • 2014 р. - Вітальний лист голови Дніпропетровської обласної ради «Переможця спільного конкурсу  проектів Дніпропетровської обласної ради та швейцарсько-українського проекту DESPRO впровадженням децентралізованої моделі сільського водопостачання».

Районні нагороди:

• 1997-1999 р.р  Подяка завідуючого РайВО «За досягнуті успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління»
  • 1999 р. –Грамота завідуючого РайВО «Переможця районного конкурсу «Класний керівник. Крок у ХХІ століття»
  • 1999 р. - Диплом Солонянської РДА «Класний керівник. Крок у ХХІ століття»
  • 1999 р.- Почесна грамоат президії обласного комітету профспілок «За багаторічну плідну працю в галузевій профспілці і особистий внесок у розвиток її діяльності».
  • 2000 р.- Почесна грамота Управління освіти Дніпропетровської ОДА «За вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі виховання підростаючого покоління»
  • 2002 р. Грамота РДА «За активну участь у реалізації національної програми «Освіта України: ХХІ столітя».
  • 2003 – 2006 р.р , 2009- 2010 Грамота Солонянської РДА та Солонянської обласної ради за І місце в районному конкурсі "Краща сільська рада" та "Кращий сільський голова".
  • 2005 р. - Грамота за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, перемогу в конкурсах та розбудову галузі.
  • 2007 р. - Грамота за сприяння розвитку ветеранського руху.
  • 2005, 2007, 2008, 2011, 2012 р.р. - Грамота Дніпропетровської обласної ради за І місце у місячному благоустрою населених пунктів.
  • 2009 р. - Почесна Дніпропетровської обласної ради грамота «За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, диплом за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та здійснення української державності».
  • 2010 р. Грамота Дніпропетровської обласної ради за І місце в районному конкурсі серед посадових осіб місцевого самоврядування.
  • 2010 р. Диплом переможцю обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.
  • 2014 р. – Грамота Солонянської РДА за високий професіоналізм, вагомі досягнення у трудовій діяльності.
  • 2015 р.- Подяка федерації футболу Солонянського району за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Дніпропетровської області.
  • 2016 р. - Грамота Солонянської РДА за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію .
  • 2016 р. - Грамота за активну участь у розвитку фізичної культури і спорту, пропаганді футболу на Солонянщині.
  • 2017 р. - Подяка за дієву співпрацю ефективне втілення демократичних засад самоврядності територіальної громади, грамотою за 1-е місце в розіграшу Кубка Перемоги.
  • 2017 р. переможець конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»