Новопокровська громада
Солонянський район, Дніпропетровська область

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СУБОТНИК

До уваги керівників підприємств, установ, організацій,

приватних підприємців та усіх жителів селища!

Згідно розпорядження селищного голови від 21 березня 2017 року № 64 «Про проведення на території Новопокровської територіальної громади щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» у 2017 році» у селищі проводитиметься Всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля» з 20 березня по 15 квітня 2017 року.

Оголошується загальносільський суботник 08 квітня 2017 року, де заплановано здійснити заходи з прибирання закріплених територій, посадки дерев, прибирання сміття, побілки бордюр, парканів, дерев, висадка квітів та впорядкування клумб.

Дякуємо всім, хто вже розпочав прибирання та саночистку територій. Дякуємо Вам за підтримку і розуміння у вирішенні питань благоустрою і саночистки, які відіграють велике значення у розбудові нашого з Вами селища.

З повагою,

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради