Новопокровська громада

ОГОЛОШЕННЯ!!!!!

Оголошення!!!

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради

оголошує конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності комунального майна

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 №2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Новопокровської селищної ради документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

• заява на участь у конкурсі (за встановленою формою);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого комітету Новопокровської селищної ради за адресою: смт. Новопокровка, вул. Миру, 11.

Кінцевий термін подання конкурсної документації 03 березня 2017 року до 14.00.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності комунального майна».

Конкурс відбудеться 06 березня 2017 року о 14:00

смт. Новопокровка, вул. Миру, 11. Телефон для довідок: 0971714737

.

ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради

оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки майна комунальної власності Новопокровської ОТГ шляхом відчуження за конкурсом

Мета проведення незалежної оцінки: визначення початкової (ринкової) вартості об’єкта для продажу через конкурс:

Назва об’єкту оцінки

Площа, м²

Адреса об’єкту оцінки

Балансова залишкова вартість об’єкту оцінки станом на 01.01.18, грн.

Балансоутримувач

Дата оцінки

Нежитлова будівля корівника

Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, с. Павлівка, вул. Центральна, 67-а

07.05.2018

Нежитлова адміністративна будівля контори

Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, с. Павлівка, вул. Центральна, 51-Б

07.05.2018

Подібні до об’єкта оцінки об’єкти: окремі будівлі, зокрема порівняної площі та за функціональним призначенням.

Наявність об'єктів, що містять державну таємницю – немає.

Замовник: виконавчий комітет Новопокровської селищної ради. Особа-платник робіт з оцінки – фізична особа.

Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (зі змінами, внесеними наказом ФДМУ 16.01.2018 № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650).

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі викладені в розділі ІІ Положення.

Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ та додатках до нього.

Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 3-5 до Положення формами.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву.

Враховуючи інформацію Фонду державного майна України (лист від 05.02.2018 № 10-59-2370 «Щодо показників середніх значень ціни надання послуг з незалежної оцінки майна у IV кварталі 2017 року») повідомляємо, що очікувана ціна послуг з оцінки, яка буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможців становить: по об’єктах № 1, № 2 – 2,4 тис. грн.

Місцезнаходження комісії: смт. Новопокровка, вул. Миру, 11 (Новопокровська селищна ради), телефон для довідок: 0971714737.

Кінцевий термін подання конкурсної документації 25 квітня 2018 року.

Конкурс відбудеться 03 травня 2018 року о 14:00 за адресою: смт. Новопокровка, вул. Миру, 11 (Новопокровська селищна ради).