Новопокровська громада

ОГОЛОШЕННЯ!!!!!

Оголошення!!!

Виконавчий комітет Новопокровської селищної ради

оголошує конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності комунального майна

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 №2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Новопокровської селищної ради документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

• заява на участь у конкурсі (за встановленою формою);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого комітету Новопокровської селищної ради за адресою: смт. Новопокровка, вул. Миру, 11.

Кінцевий термін подання конкурсної документації 03 березня 2017 року до 14.00.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності комунального майна».

Конкурс відбудеться 06 березня 2017 року о 14:00

смт. Новопокровка, вул. Миру, 11. Телефон для довідок: 0971714737